Podnikatelská mise do Chile a Uruguaye

Jižní Amerika
10. - 16. březen 2024

Svaz průmyslu a dopravy ČR a Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR oznamují možnost podání závazných přihlášek na účast v podnikatelské delegaci, která bude doprovázet ministra průmyslu a obchodu Jozefa Síkelu do Chile a Uruguaye, která se bude konat ve dnech 10.–16. 3. 2024.

Harmonogram cesty bude zahrnovat byznys fóra, B2B networking/matchmaking a další doprovodné programy v obou zemích, které umožní navázání kontaktů s místním podnikatelským prostředím a zároveň pochopení jeho specifik.

Rámcový harmonogram mise:

 • 10. 3. 2024 – odlet z Prahy, přílet do Chile
 • 11. 3. 2024 – Santiago de Chile; Recepce a setkání se ZÚ
 • 12. 3. 2024 – Business fórum a site visit
 • 13. 3. 2024 – přelet do Uruguay, Montevideo; Recepce a setkání se ZÚ
 • 14. 3. 2024 – Business fórum a site visit
 • 15. 3. 2024 – odlet z Montevidea
 • 16. 3. 2024 – přílet do Prahy

Prioritními sektory pro tuto podnikatelskou misi jsou řešení a s nimi spojené služby z odvětví energetiky, obnovitelných zdrojů energie a environmentální technologií, digitalizace a informačních technologií, a to jak od etablovaných značek, tak i inovačních start-upů.

Cena za účast v podnikatelské misi je 85.000 Kč (pro členské firmy SP ČR 10% sleva), na tuto částku bude účastníkům mise vystavena ze strany SP ČR zálohová faktura.

V případě zájmu o účast na misi Vás žádáme do 10. 1. 2024:

 • o pečlivé vyplnění registračního formuláře,
 • o zaslání vyplněné a podepsané přihlášky,
 • o zaslání vyplněného prezentačního slidu za Vaši firmu (příklad vyplněného slide najdete zde),
 • o zaslání scanu pasu (datová stránka, platnost min. 6 měsíců po návratu zpět do ČR),
 • o zaslání business fotografie účastníka mise (pro umístění do katalogu) na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Žádáme o pečlivé a detailní vyplnění všech částí on-line formuláře. Informace poskytnuté v tomto formuláři budou využity pro plánování všech aspektů programu a také využity pro přípravu tištěného katalogu delegace.

Hlavním komunikačním jazykem bude angličtina a španělština. Dovolujeme si upozornit na nutnost jazykové vybavenosti. Z organizačních důvodů bude zajištěna pouze omezená podpora tlumočení ze španělštiny do angličtiny. Při individuálních B2B jednání proto očekávejte nutnost vést alespoň základní konverzaci ve španělštině.

Mise se plánuje s časovým předstihem z důvodu nejen vánočních prázdnin a dnů volna v Česku, ale také období prázdnin a dovolených během ledna a února roku 2024 v cílových zemích.

V případě jakýchkoliv nejasností či dotazů se na nás neváhejte obrátit na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Zpět