Taipei Cycle 2024

Taipei
6. - 9. březen 2024 08:00 - 17:00

Dovolujeme si Vás pozvat na mezinárodní veletrh TAPEI CYCLE 2024, který se bude konat v Taipei Nangang Exhibition Center od 6. března do 9. března 2024. Taipei Cycle se zaměřuje na jízdní kola, cyklistické díly, komponenty a příslušenství, elektrokola, nákladní kola, mikromobilitu a chytré cyklistické služby.

Aktuální informace naleznete na oficiálních webových stránkách: TAIPEI CYCLE 2024

Na podporu účasti na tomto veletrhu nabízíme následující pobídkové balíčky. Upozorňujeme, že nabídky platí do vyčerpání finančního rozpočtu a balíčky jsou poskytovány podle pořadí přijetí přihlášky.

cid:<a href=

Pro registraci a podání pobídkové přihlášky vyplňte prosím formulář "company profile" a zašlete jej na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat: Tereza Šafářová, Ekonomické oddělení, Tchajpejská hospodářská a kulturní kancelář v Praze, tel.: (+420) 234 722 021 nebo Martin Natafaluši: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zpět