Webinář: Konsolidační balíček - Daňové změny v roce 2024

27. únor 2024 13:00 - 15:30

Zákon o konsolidaci veřejných financí nabyl účinnosti dnem 1. ledna 2024. Nová legislativa přináší i zásadní změny napříč celým daňovým systémem. Na webináři vás seznámíme se všemi změnami v oblasti daní a zaměříme se především na změny v daních z příjmů pro právnické a fyzické osoby (DPPO a DPFO). Dozvíte se například, jak se změnila daňová úprava zaměstnaneckých benefitů či stravování nebo omezení daňové uznatelnosti nákupu osobních automobilů.

Webinář je určen zejména pro daňové poradce, ekonomy, účetní, podnikatele a další osoby, které se ve firmách zabývají daňovou a účetní problematikou.

Kapacita: 10 - 30 účastníků. V případě velkého zájmu budou vypsány další termíny.

Cena: 1.495 Kč bez DPH (člen Svazu průmyslu a dopravy ČR), 2.990 Kč bez DPH (nečlen)

Lektoři

  • Ing. Bohuslav Čížek, Ph.D., MBA, zástupce generálního ředitele Svazu průmyslu a dopravy ČR, ředitel Sekce hospodářské politiky SP ČR
  • Ing. Bc. Jiří Nesrovnal, člen Prezidia Komory daňových poradců ČR a vedoucí Sekce daně z příjmů právnických osob při Odborném kolegiu KDP ČR

Registrace: Na webinář se prosím přihlaste přes on-line formulář nejpozději do 25. února.

Připojení k webináři: Webinář můžete spustit kdekoliv, na jakémkoliv zařízení, stačí připojení na internet. Není třeba instalovat žádný program. Odkaz ke spuštění vám zašleme den před konáním akce na vámi zaregistrovaný e-mail.

Dotazy k tématu daní: Na konci webináře je vyhrazen půlhodinový prostor pro vaše dotazy. Dotazy lektorovi je možné pokládat již v průběhu prostřednictvím chatu.

Kontakt: Ing. Radka Bartíková, regionální manažerka SP ČR (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Důležité informace:

  • Pokyny k platbě: Platbu účastnického poplatku proveďte až po obdržení faktury. Ta Vám bude zaslána elektronicky na e-mail uvedený v registraci. Členství ve Svazu průmyslu a dopravy ČR bude před vystavením faktury ověřováno a v případě, že organizace není členem, bude fakturována plná cena.
  • Storno poplatky: Registrace na webinář je závazná. V případě neúčastni na webináři jsou storno poplatky v plné výši účastnického poplatku, nebo akceptujeme náhradníka.
  • Minimální počet účastníků: Webinář proběhne pouze za předpokladu minimálního počtu účastníků, jehož dosažením bylo konání webináře podmíněno.
  • Změny v organizaci webináře: Organizátor si vyhrazuje právo na případnou změnu přednášejícího, termínu, anebo zrušení webináře, a to nejpozději v den jeho konání. O případné změně bude účastník neprodleně informován elektronicky na e-mail, který uvedl v registračním formuláři. V případě změny termínu nebo zrušení webináře má účastník právo na navrácení plné ceny webináře (nevztahuje se na změnu přednášejícího).
Zpět