Česko-tchajwanské investiční a obchodní fórum a B2B

25. říjen 2021 09:00 - 13:00

Tchajwanské společnosti hrají v české ekonomice důležitou roli jako vývozci, investoři a tvůrci pracovních míst. Tchaj -wan je globální velmocí ICT průmyslu. Společné projekty podporující partnerství v oblastech špičkových technologií jsou proto přirozeným vývojem dlouhodobých česko-tchajwanských obchodních vztahů.

Svaz průmyslu a dopravy ČR Vás zve na Česko-tchajwanské investiční a obchodní fórum a B2B jednání, které proběhne v pondělí 25. října 2021 od 09.00 hodin v hotelu Alcron u příležitosti návštěvy podnikatelské delegace v ČR a konání 5. česko-tchajwanských bilaterálních konzultací.

Pozvánku s dalšími informacemi najdete zde.

Prosíme o Vaše registrace do čtvrtka 21. října 2021. V registrace zde   prosíme uveďte tchajwanskou firmu/firmy, se kterými byste rádi jednali. Seznam tchajwanských subjektů, které přijíždějí do ČR najdete zde.
Jde o investory a firmy z energetického a elektronického průmyslu, z oblasti kybernetické bezpečnosti, z oblasti výměny baterií a energetického manažmentu pro dopravu, z oblasti digitální transformace maloobchodu, z oblasti vývoje a výroby vakcín a biologie, z oblasti turistického ruchu a e-commerce a  další. 


Děkujeme předem za Váš zájem a těšíme se na setkání při této příležitosti.

Zpět