Online konference: Obchodní příležitosti v leteckém průmyslu v Asii (VIETNAM a INDONÉSIE)

17. červen 2021 09:00 - 11:00

Série online konferencí na téma obchodních příležitostí v různých spektrech leteckého (a kosmického průmyslu) v Asii, se zaměřením na Singapur, Čínu, Vietnam, Indonésii, Thajsko a Indii.
Konferenci organizuje Česká agentura na podporu obchodu/CzechTrade ve spolupráci s Leteckou amatérskou asociací ČR a Asociací leteckých a kosmických výrobců ČR.

Program:
Úvodní slovo

  • Jan Fridrich, vicepresident pro zahraniční záležitosti, průmysl a vnitřní audit Letecké amatérské asociace ČR a člen představenstva Asociace leteckých a kosmických výrobců ČR

Vietnam

  • Ivan Nikl, vedoucí zahraniční kanceláře CzechTrade ve Vietnamu
    • obchodní příležitosti v leteckém průmyslu ve Vietnamu
  • Prezentace zahraničního hosta

Indonésie

  • Michal Sontodinomo, vedoucí zahraniční kanceláře CzechTrade v Indonésii
    • obchodní příležitosti v leteckém průmyslu v Indonésii

Diskuze, Otázky a odpovědi 
Pozn.: Prezentace zahraničních hostů bude v anglickém jazyce, bez tlumočení.


Pro koho je akce určena:
Pro české firmy ze širokého spektra leteckého (a kosmického) průmyslu; od kompletní výroby letadel, jejich částí (motory, vrtule, avionika, elektronika, hydraulika, záchranné systémy), přes design, testování, společný vývoj a výzkum, výcvik pilotů, metodologii, řešení pro letiště, až po certifikaci a další.

Důležité:

  • Online konference jsou součástí nově vznikajícího projektu Czech Aviation A-Z Solution for Asia x CzechTrade k podpoře propagace širokého spektra českého leteckého (a kosmického) průmyslu. Výstupy zahraničních kanceláří agentury CzechTrade v Asii na otázky/ zadání Letecké amatérské asociace ČR a Asociace leteckých a kosmických výrobců ČR ke stažení zde od 10. června 2021.

Účast na akci je bezplatná. 

Zpět