3rd Uganda-EU Business Forum

Uganda
5. - 7. březen 2024 08:00 - 23:59

Podnikatelské fórum Uganda-EU (UEUBF) pořádá Evropská unie společně se svými členskými státy ve spolupráci s GoU a nadací soukromého sektoru Uganda (PSFU) v rámci iniciativy Team Europe pro udržitelné podnikání pro Ugandu (SB4U). BusinessForum je jedno z největších obchodních setkání v Ugandě určené k mobilizaci investic do Ugandy a posílení ugandského exportu, což přispívá k partnerství mezi Ugandou a EU.

Prostřednictvím vytváření sítí se účastníci dozvědí o politické orientaci, identifikují obchodní a investiční příležitosti, diskutují o výzvách, rozvíjejí obchodní strategie a vytvářejí trvalá obchodní partnerství na podporu udržitelného a inkluzivního růstu v Ugandě. Během posledních dvou ročníků fórum spojilo tvůrce politik, místní podnikatele, mezinárodní investory, organizace na podporu podnikání, finančníky, odborníky z oboru, akademiky a občanskou společnost.

Účast je možná i online.

Více informací o BusinessForu naleznete zde.

Místo konání
Speke Commonwealth Resort, Munyonyo
Kampala, Uganda

KDY
Úterý až čtvrtek 5. až 7. března 2024

Registrovat se můžete zde.

V případě dotazů se můžete obrátit na: Velvyslanectví České republiky, Marta Anna Ledgard, MBA, vedoucí oddělení ekonomicko obchodního, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Zpět