Nové žádosti o celní suspenze

V rámci pravidelných informací k systému autonomních celních suspenzí a kvót (pozastavení dovozních cel) si dovolujeme zveřejnit přehled nově podaných žádostí (včetně žádostí o změny již platných suspenzí a kvót) s počátkem platnosti od ledna 2019.

Notifikace technických předpisů WTO 15. týden

Níže pro informaci a k využití najdete upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 15. týdnu roku 2018 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Notifikace technických předpisů WTO 13. a 14. týden

Níže pro informaci a k využití najdete upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 13. a 14. týdnu roku 2018 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Notifikace technických předpisů WTO 12. týden

Níže pro informaci a k využití najdete upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 12. týdnu roku 2018 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Notifikace technických předpisů WTO 11. týden

Níže pro informaci a k využití najdete upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 11. týdnu roku 2018 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Notifikace technických předpisů WTO 10. týden

Níže pro informaci a k využití najdete upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 10. týdnu roku 2018 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Notifikace technických předpisů WTO 9. týden

Níže pro informaci a k využití najdete upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 9. týdnu roku 2018 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek z oblasti mezinárodních vztahů.

Notifikace technických předpisů WTO 8. týden

Níže pro informaci a k využití najdete upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 8. týdnu roku 2018 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.