Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek z oblasti mezinárodních vztahů.

Notifikace technických předpisů WTO - 25. týden 2022

Níže pro informaci zveřejňujeme notifikace technických předpisů, které byly umístěny na webových stránkách WTO v 25. týdnu roku 2022 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Notifikace technických předpisů WTO - 24. týden 2022

Níže pro informaci zveřejňujeme notifikace technických předpisů, které byly umístěny na webových stránkách WTO v 24. týdnu roku 2022 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Notifikace technických předpisů WTO - 23. týden 2022

Níže pro informaci zveřejňujeme notifikace technických předpisů, které byly umístěny na webových stránkách WTO v 23. týdnu roku 2022 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Notifikace technických předpisů WTO - 22. týden 2022

Níže pro informaci zveřejňujeme notifikace technických předpisů, které byly umístěny na webových stránkách WTO v 22. týdnu roku 2022 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Portál Access2Markets pro exportéry do třetích zemí rozšiřuje své funkce

Portál nabízí informace o podmínkách vývozu i dovozu ve více než 120 partnerských zemích, jádro portálu tvoří uživatelsky přehledná data obchodních dohod se zeměmi mimo EU. V letošním roce byly rozšířeny některé funkce portálu, zároveň přibyly aktuality např. co se týká sankcí a restrikcí Ruska a Běloruska. 

Notifikace technických předpisů WTO - 21. týden 2022

Níže pro informaci zveřejňujeme notifikace technických předpisů, které byly umístěny na webových stránkách WTO v 21. týdnu roku 2022 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Notifikace technických předpisů WTO - 20. týden 2022

Níže pro informaci zveřejňujeme notifikace technických předpisů, které byly umístěny na webových stránkách WTO v 20. týdnu roku 2022 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.