Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek z oblasti mezinárodních vztahů.

Notifikace technických předpisů WTO - 47. týden 2020

Níže pro informaci zveřejňujeme notifikace technických předpisů, které byly umístěny na webových stránkách WTO v 47. týdnu roku 2020 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

B2B Program žádost o spolupráci

Dovolujeme si Vás informovat, že Česká rozvojová agentura (ČRA) vyhlásila dne 16.10.2020 výzvu pro předkládání žádostí o dotaci na přípravu a realizaci projektů v rámci "Programu rozvojového partnerství pro soukromý sektor (program B2B)" pro rok 2021. Cílem Programu B2B je zapojení českého soukromého sektoru do naplňování cílů zahraniční rozvojové spolupráce České republiky.

Notifikace technických předpisů WTO - 46. týden 2020

Níže pro informaci zveřejňujeme notifikace technických předpisů, které byly umístěny na webových stránkách WTO v 46. týdnu roku 2020 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Notifikace technických předpisů WTO - 45. týden 2020

Níže pro informaci zveřejňujeme notifikace technických předpisů, které byly umístěny na webových stránkách WTO v 45. týdnu roku 2020 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Notifikace technických předpisů WTO - 44. týden 2020

Níže pro informaci zveřejňujeme notifikace technických předpisů, které byly umístěny na webových stránkách WTO v 44. týdnu roku 2020 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Autonomní celní suspenze - seznam žádostí a možnost podání námitky

V rámci pravidelných informací k systému autonomních celních suspenzí a kvót (pozastavení dovozních cel) uveřejňujeme seznam nových žádostí a žádostí o změnu již platných celních suspenzí. Platnost těchto opatření bude v případě jejich schválení od července 2021.

Notifikace technických předpisů WTO - 43. týden 2020

Níže pro informaci zveřejňujeme notifikace technických předpisů, které byly umístěny na webových stránkách WTO v 43. týdnu roku 2020 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.