Mezinárodní zemědělsko-potravinářská výstava Bagdád

Prostřednictvím Velvyslanectví republiky Írák Vás zveme na Mezinárodní zemědělsko-potravinářská výstava v Bagdádu, která se bue konat od 5. do 8. září 2018.

Rádui bychom Vás informovali, že od 5. do 8. září v se bude v hlavním městě Íráku konat Mezinárodní zemědělsko-potravinářská výstava. Jedná se o nejdůležitější veletrh svého druhu v zemi, což představuje skvělou příležitost pro zahraniční hosty a obchodní partnery nalézt nové možnosti technologické  a investiční spolupráce v oblasti zemědělství a potravinářství.

V případě zájmu o účast se prosím obraťte na emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ecobuild Southeast Asia & International Construction Week 2019

7. ročník veletrhu proběhne ve dnech 19. až 21. března 2019 v Kuala Lumpur. Bude se konat v rámci velké akce ASEAN Super 8, která sdruží osm dosud samostatných technicky zaměřených veletrhů. Účast na jakékoli jeho komponentě může českým firmám významně pomoci ve vstupu na místní trh.

WindEnergy Hamburg 2018 - Finanční podpora pro vystavovatele

Dovolujeme si Vás informovat o mezinárodním odborném veletrhu větrné energetiky WindEnergy Hamburg - the global on- & offshore expo, který se koná od 25. do 28. září 2018 v Hamburku. Vystavovatelé získají finanční zvýhodnění - využijte možnosti propagace na společném stánku v rámci programu NOVUMM KET.