Stavební veletrh MADE expo v Miláně 13. - 16. 3. 2019

Dovolujeme si Vás pozvat k účasti na veletrhu MADE expo, který je mezinárodní událostí na poli stavebních technologií, systémů, stavebních inovativních materiálů a strojů, architektury a interiérového designu.

Egypt - veletrh WATREX EXPO

Dovolujeme si Vám předat pozvánku velvyslanectví Egypta v Praze na mezinárodní veletrh WATREX EXPO zaměřený na technologie úpravy vody, který se bude konat v egyptské Káhiře od 20. do 22. března 2019. Níže podrobné informace a instrukce k přihlášení.

Mezinárodní veletrh v Salvadoru

Dovolujeme si Vám předat pozvánku na mezinárodní veletrh, který se bude konat ve dnech 14. - 18. listopadu 2018 v salvadorském Mezinárodním veletržním a kongresovém centru.

Mezinárodní veletrh keramiky a sanitárního vybavení - Egypt

Dovolujeme si předat Vám pozvánku Velvyslanectví Egyptské arabské republiky v Praze na Mezinárodní veletrh keramiky a sanitárního vybavení („The International Ceramic & Sanitary Ware Exhibition“, největší veletrh v tomto oboru na Středním Východě a v Egyptě), který se bude konat od 8. do 11. listopadu 2018 v Cairo International & Convention Center „CICC"  v egyptské Káhiře. Součástí pozvánky je i nabídka letenky a ubytování zdarma - viz níže.