Notifikace technických předpisů WTO 6. týden 2017

níže Vám pro informaci a k využití zasíláme upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 6. týdnu roku 2017 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Notifikace technických předpisů WTO 4. - 5. týden 2017

níže Vám pro informaci a k využití zasíláme upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 4. - 5. týdnu roku 2017 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Notifikace technických předpisů WTO 3. týden 2017

Pro informaci najdete níže upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 3. týdnu roku 2017 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Notifikace technických předpisů WTO 2. týden 2017

Pro informaci najdete níže upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 2. týdnu roku 2017 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Notifikace technických předpisů WTO 1. týden 2017

Pro informaci najdete níže upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 1. týdnu roku 2017 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Notifikace technických předpisů WTO 50. - 51. týden 2016

Pro informaci najdete níže upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 50. a 51. týdnu roku 2016 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Notifikace technických předpisů WTO 49. týden 2016

pro informaci a k využití zveřejňujeme upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 49. týdnu roku 2016 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.