Notifikace technických předpisů WTO 20. týden 2017

níže pro informaci a k využití zveřejňujeme upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 20. týdnu roku 2017 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Notifikace technických předpisů WTO 15. týden 2017

níže pro informaci najdete upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 15. týdnu roku 2017 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Notifikace technických předpisů WTO 14. týden 2017

níže pro informaci zveřejňujeme upozornění nanotifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 14. týdnu roku 2017 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Notifikace technických předpisů WTO 13. týden 2017

pro informaci a k využití zveřejňujeme upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 13. týdnu roku 2017 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Notifikace technických předpisů WTO 10. týden 2017

níže Vám pro informaci zveřejňujeme upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 10. týdnu roku 2017 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Notifikace technických předpisů WTO 8. - 9. týden 2017

níže pro informaci a k využití zveřejňujeme upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 8. – 9. týdnu roku 2017 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.