Notifikace technických předpisů WTO 13. týden 2017

pro informaci a k využití zveřejňujeme upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 13. týdnu roku 2017 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Notifikace technických předpisů WTO 10. týden 2017

níže Vám pro informaci zveřejňujeme upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 10. týdnu roku 2017 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Notifikace technických předpisů WTO 8. - 9. týden 2017

níže pro informaci a k využití zveřejňujeme upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 8. – 9. týdnu roku 2017 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Notifikace technických předpisů WTO 7. týden 2017

níže pro informaci a k využití zveřejňujeme upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 7. týdnu roku 2017 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Notifikace technických předpisů WTO 6. týden 2017

níže Vám pro informaci a k využití zasíláme upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 6. týdnu roku 2017 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Notifikace technických předpisů WTO 4. - 5. týden 2017

níže Vám pro informaci a k využití zasíláme upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 4. - 5. týdnu roku 2017 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Notifikace technických předpisů WTO 3. týden 2017

Pro informaci najdete níže upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 3. týdnu roku 2017 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.