Notifikace technických předpisů WTO 27. týden 2017

Níže pro informaci najdete upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 27. týdnu roku 2017 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Podání nových žádostí o pozastavení cel

V rámci pravidelných informací o systému pozastavení dovozních cel (autonomních celních suspenzí) bych Vás rád upozornil na termín 20. srpna 2017, do kterého lze podat nové žádosti o pozastavení cel nebo žádosti o změnu stávajících opatření pro období platnosti od července 2018.

Notifikace technických předpisů WTO 26. týden 2017

Níže pro informaci a k využití zveřejňujeme upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 26. týdnu roku 2017 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Antidumping, litinové fitinky - informace

V příloze zveřejňujeme nařízení Evropské komise o opětovném uložení antidumpingového opatření na dovozy litinových fitinek čínské společnosti Jinan Meide Castings.

Antidumpingová opatření, nerezové dráty, Indie - informace

V příloze najdete pro informaci Prováděcí nařízení Komise, které dnes vyšlo v OJ, a kterým je uvaleno konečné vyrovnávací clo na dovozy tyčí a prutů z nerezavějící oceli z Indie. Opatření bude v platnosti dalších 5 let, tedy do 28. 6. 2022.

Notifikace technických předpisů WTO 25. týden 2017

Níže pro informaci a k využití zveřejňujeme upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 25. týdnu roku 2017 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Notifikace technických předpisů WTO 24. týden 2017

níže Vám pro informaci zveřejňujeme upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 24. týdnu roku 2017 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.