Notifikace technických předpisů WTO 45. týden 2017

níže pro informaci a k využití upozorňujeme na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO ve 45. týdnu roku 2017 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Notifikace technických předpisů WTO 44. týden 2017

Níže pro informaci zveřejňujeme upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 44. týdnu roku 2017 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Notifikace technických předpisů WTO 43. týden 2017

Níže pro informaci a k využití umisťujeme upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 43. týdnu roku 2017 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Notifikace technických předpisů WTO 42. týden 2017

Níže Vám pro informaci a k využití umisťujeme upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 42. týdnu roku 2017 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Notifikace technických předpisů WTO 41. týden 2017

Níže pro informaci a k využití zveřejňujeme upozornění na notifikace technických předpisů, které byly umístěny na webových stránkách WTO v 41. týdnu roku 2017 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Notifikace technických předpisů WTO 40. týden 2017

Níže pro informaci a k využití zveřejňujeme upozornění na notifikace technických předpisů, které byly umístěny na webových stránkách WTO ve 40. týdnu roku 2017 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Notifikace technických předpisů WTO 39. týden 2017

níže pro informaci najdete upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 39. týdnu roku 2017 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.