Notifikace technických předpisů WTO 27. týden 2017

Níže pro informaci najdete upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 27. týdnu roku 2017 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Podnikatelská mise do Thajska

Dovolujeme si Vás pozvat k účasti v podnikatelské delegaci, která bude doprovázet náměstka ministra průmyslu a obchodu ČR pana Vladimíra Bärtla při jeho návštěvě Thajského království, a to ve dnech 20. až 25. srpna 2017.

Podání nových žádostí o pozastavení cel

V rámci pravidelných informací o systému pozastavení dovozních cel (autonomních celních suspenzí) bych Vás rád upozornil na termín 20. srpna 2017, do kterého lze podat nové žádosti o pozastavení cel nebo žádosti o změnu stávajících opatření pro období platnosti od července 2018.

Notifikace technických předpisů WTO 26. týden 2017

Níže pro informaci a k využití zveřejňujeme upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 26. týdnu roku 2017 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Notifikace technických předpisů WTO 25. týden 2017

Níže pro informaci a k využití zveřejňujeme upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 25. týdnu roku 2017 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.