Notifikace technických předpisů WTO 3. týden

Níže pro informaci a k využití najdete upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO ve  3. týdnu roku 2018 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Kulatý stůl pro exportéry se zakladatelem firmy Y Soft

Dne 11. října 2017 se konal v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně další ze série interaktivních Kulatých stolů pro exportéry, které Svaz průmyslu a dopravy pořádá již od roku 2015 ve spolupráci s členskou firmou Catro.

Notifikace technických předpisů WTO 2. týden

Níže pro informaci a k využití najdete upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v  2. týdnu roku 2018 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Notifikace technických předpisů 1. týden

Níže Vám pro informaci a k využití najdete upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v  1. týdnu roku 2018 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Podnikatelská mise do Grónska

Velvyslanectví České republiky v Kodani organizuje ve dnech 9. – 12. dubna 2018 projekt ekonomické diplomacie „Podnikatelská mise do Nuuku a Ilulissatu“.

Veletrh Expokos 2018

Ve dnech 8. – 10. května 2018 se bude v Prištině konat již 17. ročník mezinárodního veletrhu EXPOKOS 2018 známý jako "Balkánská brána". Letošní ročník je zaměřen prioritně na stavební a energetický sektor a na nové technické zařízení.