Diskusní seminář a představení studie ENERGETICKÉ ÚSPORY DO ROKU 2030 DLE CÍLŮ EU

Svaz průmyslu a dopravy ČR
Freyova 11, Praha 9
20. listopad 2017 13:00 - 14:30

Dovolujeme si Vás pozvat na diskusní setkání, na němž bychom odbornou veřejnost rádi seznámili se studií, která vyčísluje dopady navrhované revize směrnice o energetické účinnosti na českou ekonomiku.

Jedná se o výsledky více než půlroční práce širokého řešitelského týmu, který na základě propracované a objektivní metodiky a široké datové základny kvantifikoval konkrétní důsledky této evropské legislativy pro české hospodářství.

Studie vyhodnocuje technický a ekonomický potenciál úspor konečné spotřeby a analyzuje investiční výdaje, které by Česká republika musela vynaložit na dosažení cíle energetických úspor v období  2020-2030.

Budeme velmi rádi, pokud přijmete pozvání a zúčastníte se této akce, která má ambici přispět k hlubšímu pochopení problému a usazení tohoto tématu mezi odbornou veřejností.

Občerstvení na místě bude zajištěno.

Vstup bezplatný, počet míst je omezený. Registrace probíhá do 15. 11. přes email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

V případě dotazů se prosím obraťte na Ing. Pavla Farkače (email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel: 225 279 204).

Zpět