Logo PPZRS CZPlatforma podnikatelů pro zahraniční rozvojovou spolupráci představuje komunikačního partnera pro jednání s koordinátorem české rozvojové pomoci, kterým je Ministerstsvo zahraničí ČR. Soukromý sektor tímto disponuje svým zástupcem v Radě pro zahraniční rozvojovou spolupráci a má tak možnost, v rámci mezinárodně uznávaných principů rozvojové pomoci, hájit zájmy podnikatelů a určitým způsobem ovlivňovat politiku české ZRS do budoucna.
 
Platforma umožňuje sdílet informace a znalosti podnikatelů se zkušeností z rozvojových zemí s ostatními potenciálními zájemci o ekonomické aktivity tamtéž. Platformu podnikatelů pro zahraniční spolupráci založily: Svaz průmyslu a dopravy ČR, Svaz strojírenské technologi a Asociace podniků českého železničního průmyslu - ACRI

Chcete realizovat svůj nápad v rozvojové zemi a nemáte prostředky?

Platforma podnikatelů pro ZRS zná některá z možných řešení! Získali jsme také k diskusi zasvěcené představitele Ministerstva zahraničních věcí ČR a České rozvojové agentury! Přijdou i zkušení realizátoři mnoha projektů v rozvojovém světě! Přihlaste se na seminář.