Mise environmentálních firem z EU do Korejské republiky

Soul
Korejská republika
3. - 7. červenec 2017
Korejská republika je perspektivní trh pro moderní technologie, které pozitivně působí na rozvoj životního prostředí. Proto obchodně-ekonomický úsek Delegace EU v Soulu připravuje ve spolupráci se zastupitelskými úřady v teritoriu misi environmentálních firem členských států EU do Korejské republiky. Mise je organizována s cílem podpořit export moderních technologií z oblasti životního prostředí a přispět k snadnějšímu navazování obchodních kontaktů s korejskými firmami z oboru. České firmy by se mohly prosadit např. v oblasti využití obnovitelných zdrojů, moderních technologií zpracování vody, případně dodávkami kompletních ekologických projektů.

Pro účastníky mise je připravován program, jehož součástí bude mimo jiné odborný seminář a jednání s korejskými specialisty a obchodními partnery. Mise firem EU se zaměřením na oblast životního prostředí a zpracování vody je plánována na červenec 2017. Případní zájemci z firemní sféry o účast v misi se musí registrovat do 17. března t.r. Poté proběhne výběr firem, které budou do mise zařazeny.

Podrobná informace o misi je k dispozici na níže uvedené webové stránce:
https://www.eu-gateway.eu/business-missions/missions-calendar/environment-water-technologies-korea.

Případné dotazy ohledně účasti v misi je třeba adresovat na následující e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
Zpět