Setkání s korejskou obchodní delegací

Corinthia Hotel Prague
Kongresová 1655/1, Praha 4
20. listopad 2017 09:00 - 17:00

Jihokorejská vládní agentura pro podporu zahraničních investic a obchodu KOTRA (působící zároveň jako obchodní zastupitelství pro oblast České republiky při Velvyslanectví Korejské republiky v Praze)
zve na setkání s korejskou obchodní delegací, které se zúčastní deset jihokorejských firem (seznam konkrétních firem a čím se zabývají je k nalezení níže).

Jihokorejské společnosti, které se obchodní delegace zúčastní:
(bližší informace na jednotlivých internetových stránkách, k dispozici jsou rovněž katalogy na vyžádání)

1)      O-YANG PRODUCT CO.,LTD - produkty především z technických plastů určené pro průmysl a strojírenství (www.oyangms.com)
2)      Raffine.J CO., LTD - sérum na pokožku vyrobeno z přírodních rostlinných extraktů a kolagenu (www.raffinej.com)
3)      EDS Corp. - producent baterií/záložních zdrojů elektrické energie (www.ecodreamsystem.com)
4)      HAN'A SS CO.,LTD - společnost zabývající se výrobou vysoce kvalitních motorizovaných postřikovačů kabinového typu, které jsou určené především pro sady, vinohrady, chmelnice a další. Společnost se zároveň zabývá vývojem i dalších strojů, které jsou určené pro oblast zemědělství, stavebnictví, aj.. Firma působí na trhu více jak dvacet let a za ty roky získala mnoho ocenění (www.hana-ss.co.kr)
5)      Won Solution Co.,Ltd. - výrobce digitální radiografie/rentgenové techniky (www.wonsolution.co.kr)
6)      HUMANLITECH CO.,LTD. - výrobce LED světel a zařízení (www.humanlitech.com)
7)      KORUS - firma zabývající se vývojem a produkcí náhradních dílů pro různé typy strojů, bagrů, buldozerů, jeřábů, nákladních automobilů a dalších. Společnost vyrábí rovněž náhradní díly pro automobily značek Daewoo, Hyundai, Chevrolet, Kia, Ssangyong a jiné (www.e-korus.com)
8)      WFKOREA Co.,Ltd. - producent technologií pro světelné tabule (www.wfkorea.kr)
9)      MYUNGSHIN MEDICALCOMPANY - medicínské a wellness zařízení (www.msmedi.com)
10)  SUNGIL INNOTECH - výrobce designového kuchyňského příslušenství (www.sungilinnotech.com)

Zástupci společnosti by se rádi setkali s potenciálními obchodními partnery z České republiky, s nimiž by prodiskutovali možnost vzájemné spolupráce. Pro setkání jsou zajištěny prostory v CORINTHIA HOTEL PRAGUE, Kongresová 1655/1, 140 69 Praha 4. Akce se bude konat v pondělí 20. listopadu v rozmezí od 9:00 hodin do 17:00 hodin, konkrétní hodina schůzky je na dohodě. Náklady jsou hrazeny korejským zastupitelstvím. Vlastní jednání probíhají formou individuálních meetingů s firmami. Standardně je pro jednotlivá jednání vyhrazena 1 hodina. Zajištěno je samozřejmě tlumočení do češtiny, občerstvení a bezplatné parkování v garáži hotelu Corinthia (lístek vzít s sebou na schůzku k označení razítkem). Registrace je zdarma. Lze se setkat i s více společnostmi.

Kontaktní osoba: ZDENĚK KRESL
(přihlášky, bližší informace o společnostech)
Tel: +420 245 005 650; Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Adresa: Škrétova 12, Praha 2, 120 00
Web: www.kotra.cz

Zpět