47. Bagdádský mezinárodní veletrh / Baghdad International Fair — katalogová výstava

Bagdád
Irák
10. leden 2024

Svaz průmyslu a dopravy ČR Vás zve k účasti na 47. Bagdádském mezinárodním veletrhu / Baghdad International Fair formou katalogové výstavy

Využijte možnost zúčastnit se nejdůležitějšího veletrhu v Iráku konaném od 10. do 19. ledna 2024 prostřednictvím prezentace vašich propagačních materiálů v rámci českého stánku na tomto veletrhu. 

Tzv. katalogová účast firmy bude obsahovat umístění vašich propagačních materiálů na českém stánku, doplněnou o osobní aktivní prezentaci vašich materiálů. Vaše propagační materiály budou poté na českém stánku umístěny až do konce veletrhu. V prvních dnech u veletrhu bude zástupce SP ČR na českém stánku reprezentovat Vaši firmu a sbírat kontakty pro Vaši budoucí spolupráci s iráckými firmami – pro tento účel budeme od vás potřebovat do 2. 1. 2024 dodání vašich propagačních materiálů na adresu SP ČR (letáků, či brožur v celkové váze do 3,5 kg) a také vizitek, včetně specifikace informací, které byste rádi, aby zástupce SP ČR za vaši firmu aktivně prezentoval.

Cena katalogové účasti na veletrhu je 5 000 Kč bez DPH (pro členy SP ČR 10% sleva).

V případě zájmu prosíme o vyplnění dotazníku do 20. 12. 2023.

Pro dotazy spojené s účastí na veletrhu se prosím obracejte na Helenu Kotkovou: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Informace o veletrhu

Jedná se o nejdůležitější veletrh v Iráku, o čemž svědčí údaje z minulého roku – přes 400 vystavovatelů ze 17 zemí, obsazená výstavní plocha 18 500 m2 a 250 000 návštěvníků. Letos jsou očekávány ještě vyšší počty a zájem. Tento veletrh je organizovaný State Company for Iraqi Fairs and Commercial Services pod patronátem Ministerstva obchodu Iráku.

Veletrh je zaměřen na tradiční obory, které jsou pro projekty rekonstrukce a obnovy Iráku nezbytné a do kterých se již zapojili nebo hodlají zapojit i české subjekty – energetika, těžba a zpracování ropy a plynu, vodní hospodářství, ekologie, infrastruktura, zdravotnictví, zemědělství, stavebnictví, školství, IT a telekomunikace, turistika, bankovnictví a pojišťovnictví, spotřební průmysl atd.

V Iráku se v poslední době zlepšila bezpečnostní situace a podmínky pro život obyvatel, čehož potvrzením je i opětovné pořádání veletrhů a výstav. Účast České republiky a českých subjektů může aktivně přispět k dalšímu rozvoji ekonomických vztahů mezi ČR a Irákem a současně i přinést nové kontakty a možnosti pro jednotlivá odvětví iráckého hospodářství, a to především díky získání kontaktů na zástupce iráckých státních institucí včetně ministerstev, investorů, státních i privátních společností.

Odkaz na oficiální stránky veletrhu

Zpět