How to Apply for Financing from IFC - Pozvánka na webinář

22. únor 2024 10:00 - 11:30

Vážené dámy, vážení pánové,

rádi bychom Vás pozvali na webinář organizovaný International Finance Corporation (IFC), členem skupiny Světové banky, ve spolupráci s jejich českým, slovenským a maďarským kontaktním místem (liaison officer). Tématem webináře bude představení finančních produktů IFC pro soukromý sektor a vysvětlení toho, jak lze s IFC v praxi spolupracovat.

Webinář je určen k získání základních informací a kontaktů, bude proto trvat pouze 90 minut, ale v případě Vašeho zájmu Vás v naší roli českého kontaktního místa můžeme podpořit v dalších jednáních s IFC.

Vzhledem k výlučné přítomnosti zahraničních přednášejících z IFC se bude celý webinář konat v anglickém jazyce. Budete moci vznést i své dotazy, v případě zájmu Vám pomůžeme s jejich překladem z češtiny do angličtiny. Účast je bez poplatku.

Pokud máte zájem o účast, napište své firemní a kontaktní údaje na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Následně Vám přijde pozvánka k připojení prostřednictvím elektronické platformy.

Budeme se moc těšit na setkání.
Za organizační tým
Kateřina Chmelařová
Česká exportní banka, a.s.
Private Sector Liaison Officer for World Bank Group

Zpět