Designed Giftionery Taiwan 2024

Taipei
18. - 21. duben 2024 08:00 - 17:00

Svaz průmyslu a dopravy ČR a Tchajpejská hospodářská a kulturní kancelář v Praze si vás dovoluje pozvat na mezinárodní veletrh Designed Giftionery Taiwan 2024, který se bude konat v Taipei World Trade Center od 18. dubna do 21. dubna 2024. Tento veletrh hrdě představuje nejnovější trendy v oblasti originálního designu se zvláštním zaměřením na Asii, zejména na Tchaj-wan - dynamické centrum kreativních zdrojů. Na veletrhu se setkávají nejlepší inovace v oblasti dárkových předmětů, papírnictví, domácích dekorací, spotřebního zboží a obalového designu.

Aktuální informace naleznete na oficiálních webových stránkách: Designed Giftionery Taiwan 2024

Na podporu účasti na tomto veletrhu nabízí Tchajpejská hospodářská a kulturní kancelář v Praze následující pobídkové balíčky. Nabídky platí do vyčerpání finančního rozpočtu a balíčky jsou poskytovány podle pořadí přijetí přihlášky.

cid:<a href=

Pro registraci a podání pobídkové přihlášky vyplňte prosím formulář "company profile" a zašlete jej na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Pro další informace neváhejte kontaktovat: Tereza Šafářová, Ekonomické oddělení, Tchajpejská hospodářská a kulturní kancelář v Praze, tel.: (+420) 234 722 021, nebo Martin Natafaluši: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zpět