Webinář k praktickým aspektům v obchodování s UK

28. 6. 2021 se uskuteční online seminář k praktickým aspektům v obchodování s UK pořádaný Ministerstvem průmyslu a obchodu ve spolupráci s britským velvyslanectvím v Praze, Generálním ředitelstvím cel a Svazem průmyslu a obchodu ČR.

Akce se bude účastnit britská mezivládní skupina „Border Protocol and Delivery Group“ a zástupci Generálního ředitelství cel a Ministerstva průmyslu a obchodu ČR. V prezentacích se řečníci zaměří na nové podmínky po odchodu Spojeného království z celní unie a vnitřního trhu EU, zejména v souvislosti s celními procedurami a importem a exportem zboží či potravin.

Cílem akce je prezentovat změny administrativních procedur, které se projevují napříč koncovými dodavatelskými řetězci poté, co Spojené království opustilo celní unii a vnitřní trh EU a byla dojednána Dohoda o obchodu a spolupráci mezi EU a UK. Účastníci budou mít příležitost pokládat dotazy kvalifikovaným britským a českým úředníkům.

Datum: 28. 6. 2021
Čas: 10:00 - 12:00
Místo konání: online seminář přes Microsoft Teams
Kapacita účastníků: 300

Registrace: ZDE

Tento webinář je určen především pro:

  • firmy, které vyvážejí či dovážejí zboží do/z UK;
  • firmy, které přepravují zboží přes UK;
  • malé a střední podniky;
  • poradce a další zainteresované jedince.

Webináře se budou moci zúčastnit pouze registrované osoby. Registrace provádějte do 25. června 2021 do 9:00 prostřednictvím webového formuláře ZDE. Po vyplnění registračního formuláře zašleme nejpozději den před konáním webináře na Vámi uvedenou e-mailovou adresu odkaz k připojení. Případné dotazy zasílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Webinář bude probíhat v angličtině, simultánní tlumočení do češtiny není zajištěno. Předpokládaná délka je 120 minut.

Účast na webináři je bezplatná.

Fára Pavel
/
kategorie Podnikatelské mise a semináře
zpět