Veletrh IETF 2019 v indickém Dillí

Pragati Maidan
New Delhi
3. - 5. únor 2019

Související dokumenty

Více informací v brožuře zde.

Veletrh IETF 2019 je zaměřen na strojírenství, robotizaci a automatizaci a bude se konat v Dillí ve dnech 3. až 5. února 2019. „23rd International Engineering & Technology Fair“ (IETF 2019) se bude konat v Dillí ve dnech 3. - 5. února 2019. Veletrh pořádá MEA ve spolupráci s Ministerstvem elektroniky a informačních technologií Indie a Svazem indického průmyslu („CII“).

Hlavním smyslem IETF 2019 je podpořit současnou snahu vlády nastartovat indický výrobní sektor a využít potenciál čtvrté průmyslové revoluce prostřednictvím vytvoření platformy pro B2B setkání indických a zahraničních výrobních podniků především z oblasti strojírenství a umožnit transfer technologií do Indie.

Veletrh by tak měl posílit především indický výrobní sektor, zahraniční spolupráci a zahraniční obchod.
Mezi hlavní témata, na něž se nadcházející ročník veletrhu zaměří, budou náležet následující oblasti:
·         CleanTech (odpadové hospodářství, recyklace, cirkulární ekonomika)
·         automatizace a robotizace
·         logistika
·         kov a metalurgie
·         nemovitosti a realitní trh
·         umělá inteligence
·         počítačové hry
·         zdravotnictví a zdravotní potřeby

Již 23. ročník se bude konat ve dnech 3. – 5. února 2019 na dillíském výstavišti Pragati Maidan a slavnostního zahájení se přislíbil zúčastnit již nyní prezident Indie Rám Náth Kóvind, s očekávanou účastí i ministra obchodu a průmyslu Indie Suresh Prabhua.

Partnerskou zemí tohoto ročníku, jako mnoha předešlých, bude Japonsko, zároveň však pořadatelé ústy zástupce ředitele Odboru ekonomické diplomacie MEA M. L. K. Raje vyzvali k účasti se statusem partnera i další země.
Veletrhu by se mělo zúčastnit přes 500 výrobních podniků z více než 25 zemí, očekává se více než 10 tisíc návštěvníků a přes 1500 mezinárodních zástupců.

Shrnutí: IETF 2019 patří mezi tradiční a nejdůležitější veletrhy na poli strojírenství v Indii. Již 23. ročník bude s ohledem na koncept Průmyslu 4.0 zaměřen zejména na inovace, technologie a jejich využití právě ve výrobním sektoru, představuje tak perspektivní možnost pro prezentace českých výrobců z oboru.

Zpět