Zapojte se do soutěže Cena EU za bezpečnost výrobků

Cena EU za bezpečnost výrobků 2021

Projekt Cena EU za bezpečnost výrobků, který byl zahájen v roce 2019, nabízí uznání a viditelnost společnostem, které staví bezpečnost svých zákazníků na první místo. Cílem ocenění je rovněž zvýšit povědomí spotřebitelů o bezpečnosti výrobků a povzbuzovat k lépe informovaným rozhodnutím o koupi.

Letos se Cena EU za bezpečnost výrobků zaměřuje na dvě kategorieOchrana bezpečí zranitelných skupin spotřebitelů a Snoubení bezpečnosti a nových technologií. Celkem bude vyhlášeno 12 výherců zlatých, stříbrných a bronzových cen, které v každé ze dvou tematických kategorií poputují ke třem malým a středním podnikům a ke třem větším podnikům.

Výhercům ocenění dne 23. září slavnostně předá Didier Reynders, evropský komisař pro spravedlnost. Díky výhře některé z těchto cen mohou společnosti získat široké ocenění, vylepšit svou pověst a šanci dostat se do postavení lídra v oblasti bezpečnosti výrobků v oboru.

Pokud se společnosti chtějí přihlásit, musí mít sídlo v některé z 30 zemí Evropského hospodářského prostoru (27 členských států EU plus Island, Lichtenštejnsko a Norsko).

Informace o kategoriích, způsobilosti a postupu přihlašování najdete zde.

Přihlášky lze podávat do 17. května 2021. Pro společnosti, které prokazatelně vynikají znamenitým přístupem k bezpečí spotřebitelů, je tato soutěž skvělou příležitostí, jak zazářit!

Gbelec Ondřej
/
kategorie Soutěže
zpět