Nejlepší manažeři v ČR: Miroslav Dvořák a Radka Prokopová

manazerroku


Předseda představenstva a generální ředitel společnosti MOTOR JIKOV Group a.s. Miroslav Dvořák a jednatelka a výkonná ředitelka společnosti Alca plast s.r.o. Radka Prokopová byli dnes v pražském Paláci Žofín vyhlášeni absolutními vítězi soutěže MANAŽER ROKU 2015. Ocenění a blahopřání nejlepším manažerům před čtyřmi stovkami podnikatelů a významných hostů předali zástupci vyhlašovatelů soutěže - prezident Svazu průmyslu a dopravy ČR (SP ČR) Jaroslav Hanák, prezident Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR (KZPS) Jan Wiesner a prezident České manažerské asociace (ČMA) Pavel Kafka.

Zlatý odznak vítězným manažerům předal a i vítězům dalších kategorií poblahopřál prezident republiky Miloš Zeman, pod jehož záštitou se soutěž koná. Desítce nejlepších manažerů přišel na Žofín pogratulovat rovněž předseda vlády Bohuslav Sobotka, který ve svém krátkém projevu ocenil význam manažerů pro českou ekonomiku a společnost vůbec.

Pomyslnou štafetu svým nástupcům předali loňští vítězové, jimiž byli předseda představenstva a generální ředitel Skupiny ČEZ Daniel Beneš a Zuzana Ceralová Petrofová, prezidentka společnosti PETROF. Slavnostního předání se na pódiu zúčastnili i eurokomisařka Věra Jourová, předseda hospodářského výboru Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Ivan Pilný a další politické i manažerské osobnosti.

„Vítězství v soutěži MANAŽER ROKU si vážím, neboť přináší možnost porovnání lidí v branži. Pro ty, kteří uspějí, jde o jistou odměnu a potvrzení toho, že jejich práce a to, co dokázali, snese nejvyšší republikové srovnání,“ komentoval zisk prestižního ocenění Miroslav Dvořák. Nová Manažerka roku chce vítězství v soutěži využít nejen k propagaci vlastní společnosti, ale také inspirovat případné následovníky. „Ráda bych pomohla při rozhodování všem, kteří zvažují možnost založení firmy a stojí před zásadním osobním rozhodnutím, zda začít podnikat či nikoliv,“ prohlásila Radka Prokopová.

Podrobnosti najdete v tiskové zprávě; vyhlášeni byli rovněž nejlepší manažeři ve 23 odvětvích, Síň slávy a vítězové studentské soutěže o nejlepší esej.

Jiří Janda
/
kategorie Tiskové zprávy
zpět