Klub SP ČR je exkluzívní platforma pro neformální setkávání členů a vedení Svazu průmyslu a dopravy ČR s představiteli vlády, vrcholnými zástupci státní a veřejné správy a finančních institucí či zákonodárci.

klub spcr web

logo klub RGB

Členové Klubu SP ČR mají jedinečnou možnost během těchto setkání bezprostředně diskutovat o odborných tématech z oblasti hospodářské politiky, legislativy, trhu práce a zaměstnanosti, školství, vzdělávání, výzkumu, vývoje a inovací, dopravy, mezinárodních vztahů, evropských záležitostí, podpory exportu či ekonomické diplomacie. Otevřít mohou i další témata, která je zajímají nebo jsou pro ně důležitá.

Členství v Klubu SP ČR je nadstandardní placená služba, která je vázána na konkrétní osobu (zpravidla generální ředitel, předseda představenstva, ředitel). Při změně na pozici ve vedení firmy automaticky přechází členství na novou osobnost (pokud se firma nerozhodne jinak). Klub SP ČR tvoří omezený počet členů.

Svaz připravuje každoročně 10 klubových večerů. Tato tradice trvá již 20 let. V letech 2020 a 2021 počet setkání ovlivnila pandemie covidu.

Chcete se stát členem Klubu SP ČR?

Kontaktujte nás, prosím, na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Hosté Klubu SP ČR 2023

Hosté Klubu SP ČR 2022

Hosté Klubu SP ČR 2021