CEE Automotive Supply Chain 2018

Mega trendy a skutečné potřeby v automobilovém průmyslu - Mezinárodní fórum dodavatelů automobilového průmyslu dne 23. - 24. 10. 2018 v Šamoríně na Slovensku.

Notifikace technických předpisů WTO - 31. týden 2018

Níže pro informaci zveřejňujeme informace o notifikacích technických předpisů, které byly umístěny na webových stránkách WTO v 31. týdnu roku 2018 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Země živitelka 2018 - setkání se zemědělskými diplomaty

Vážení exportéři,

opět po roce jsme pro Vás na Mezinárodní agrosalón Země živitelka 2018 připravili proexportní seminář, kde se budete moci setkat se všemi zemědělskými diplomaty (Rusko, Srbsko, Saúdská Arábie, USA, Libanon) a poprvé i s místními zástupci pro zemědělství (Kazachstán, Ukrajina).

Notifikace technických předpisů WTO 30. týden

Níže pro informaci zasíláme informace o notifikacích technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 30. týdnu roku 2018 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Čína - Mezinárodní investiční a obchodní veletrh "Beijing - Tianjin - Hebei"

Ve spolupráci s partnerskou organizací China Council for the Promotion of International Trade (CCPIT) Peking si Vás dovolujeme pozvat na mezinárodní veletrh obchodu a investování "Beijing-Tianjin-Hebei International Investment and Trade Fair 2018", který se bude konat ve dnech 6. - 8. září 2018 ve městě Langfang (asi 70 km jihovýchodně od Pekingu) v provincii Hebei.

Notifikace technických předpisů WTO 29. týden

Níže pro informaci zasíláme informace o notifikacích technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 29. týdnu roku 2018 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Notifikace technických předpisů WTO 28. týden

Níže pro informaci zasíláme informace o notifikacích technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 28. týdnu roku 2018 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Notifikace technických předpisů WTO 27. týden

Níže pro informaci zasíláme informace o notifikacích technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 27. týdnu roku 2018 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.