WindEnergy Hamburg 2018 - Finanční podpora pro vystavovatele

Dovolujeme si Vás informovat o mezinárodním odborném veletrhu větrné energetiky WindEnergy Hamburg - the global on- & offshore expo, který se koná od 25. do 28. září 2018 v Hamburku. Vystavovatelé získají finanční zvýhodnění - využijte možnosti propagace na společném stánku v rámci programu NOVUMM KET.

Notifikace technických předpisů WTO 15. týden

Níže pro informaci a k využití najdete upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 15. týdnu roku 2018 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Seminář: Srbsko a Makedonie exportní příležitosti pro české firmy

Doporučujeme k účasti akci pořádanou Ministerstvem zahraničních věcí ČR za účasti náměstka M. Tlapy - teritoriální seminář „Srbsko a Makedonie – exportní příležitosti pro české firmy“, který proběhne ve spolupráci s Exportní garanční a pojišťovací společností, a.s. a Komerční bankou, a.s. dne 25. dubna 2018 od 8:30 na Loretánském náměstí 5, Ministerstvu zahraničních věcí České republiky.

Notifikace technických předpisů WTO 13. a 14. týden

Níže pro informaci a k využití najdete upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 13. a 14. týdnu roku 2018 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

Notifikace technických předpisů WTO 12. týden

Níže pro informaci a k využití najdete upozornění na notifikace technických předpisů, které byly zveřejněny na webových stránkách WTO v 12. týdnu roku 2018 a které by v budoucnu mohly ovlivnit případné obchodní vztahy ČR s vybranými prioritními zeměmi.

European Innovation week in Taiwan

The EIW is organized by European Commission:  in Taipei from  4 to 7 June 2018, back to back to the EU-Taiwan industrial dialogue and the international fair COMPUTEX.