Společnost ŠKODA AUTO podporuje očkování proti covid-19

ŠKODA AUTO se podílí na očkování formou podpory Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi. Jako první dostali dle oficiálních věkových skupin vakcínu pracovníci přímo z výroby a příkladem ostatním šli i členové představenstva v čele s předsedou představenstva Thomasem Schäferem.

Heimstaden rozdá svým zákazníkům přes 40 tisíc respirátorů

Největší pronajímatel bytů v Česku, švédská společnost Heimstaden, rozesílá od pondělí 22. 3. do všech svých domácností spolu se zákaznickým časopisem i respirátor FFP 2. Firma chce i touto formou pomoci ochránit své zákazníky před onemocněním COVID – 19.

Gambrinus na podzim podpoří malé fotbalové kluby částkou 1,6 milionu korun

Komunitní fotbal se letos ocitl ve složité situaci. Po jarní krizi a krátkém letním nadechnutí se opět opakuje situace, kdy se nemohou konat zápasy ani další akce. Právě fotbalové kluby jsou v mnoha obcích a menších městech hlavními tahouny nejen sportovního, ale především společenského života. V nelehké situaci podpoří Gambrinus desítky klubů zapojených do programu Kopeme za fotbal celkovou částkou 1,6 milionu korun.

Miroslav Palát: Lidé mohou suplovat stát, budou-li partnery

Řešení koronavirové epidemie jsou různá. Jde ale především o to, že testování–trasování–izolace je jediná cesta, jak udržet míru infekce na nízké hladině, aby bylo možné vést normální pracovní, vzdělávací a společenský život. Než bude vakcína

Nabídka obličejových masek od Gumáren Zubří

Celoobličejová ochranná maska CM-6 v kombinaci s vhodným protičásticovým filtrem zajišťuje maximální ochranu očí, obličeje a dýchacích orgánů uživatele proti účinkům bakterií a virů.